Apskatām Coinbase – tirgojies un uzglabā savus kripto vienuviet

Ja runājam par kriptovalūtām un to iegādi, Coinbase ir vislielākais un atpazīstamākais zīmols starp kriptovalūtu apmaiņas pakalpojumiem un tam ir vairāki iemesli;

Pirmkārt, Coinbase ir pieejams vairāk nekā 100 pasaules valstīs, tai skaitā Latvijā. Otrkārt, Coinbase ir apveltīts ar skaistu un labi pārdomātu dizainu, kas būtiski atvieglo kriptovalūtu pirkšanu, pārdošanu un uzglabāšanu cilvēkiem ar nelielām vai neesošām tehnoloģiju prasmēm.

Īsāk sakot, iegādāties kriptovalūtas izmantojot Coinbase būs pa spēkam pat cilvēkam, kurš neko par to nezina.

PAR COINBASE

Coinbase tika izveidots 2012.gadā un savā darbības sākumā piedāvāja tikai Bitcoin tirdzniecības pakalpojumus, taču, ejot laikam, tika pievienoti arvien jauni pakalpojumi, kas ļāva Coinbase kļūt par lielāko un atpazīstamāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu pasaulē.

Pienākot 2013.gadam, Coinbase kļuva par finansētāko Bitcoin jauno uzņēmumu (startup) kā arī par lielāko kriptovalūtu apmaiņu pasaulē.

Atšķirībā no citām kriptovalūtu apmaiņām, kur katram no lietotājiem jātirgojas mainīgā tirgū, Coinbase piedāvā iespēju iegādāties kriptovalūtas par fiksētu, uz tirgus balstītu cenu. Šī metode gan paātrina, gan atvieglo kriptovalūtu iegādi.

Coinbase ir viena no vienkāršākajām apmaiņām, kurā iegādāties kriptovalūtu, izmantojot bankas pārskaitījumu, taču, lai to darītu, nepieciešams verificēt savu identitāti.

Vai Coinbase ir drošs?

Jā, Coinbase ir drošs un ne reiz nav ticis uzlauzts. Coinbase panāk drošību tikai 2% no kriptovalūtām uzglabājot tiešsaistē jeb apmaiņā. Pārējie 98% kriptovalūtu tiek glabāti aukstumā jeb nepieslēgti pie interneta, lai nodrošinātos gadījumā, ja tomēr tiek pakļauti hakeru uzbrukumam. Veiksmīgas uzlaušanas gadījumā, hakeri varētu nozagt tikai šos 2% no Coinbase esošajām kriptovalūtām.

Tāpat Coinbase līdzekļi ir apdrošināti gan privāti, gan pasargāti ar likumiem. Lietotāji, kuriem kontā ir 250 000 $ vai mazāk ir apdrošināti arī no FDIC puses (Federālā Depozītu Apdrošināšanas Korporācija), kas aizsargā jūsu līdzekļus gadījumā, ja banka noiet pa burbuli.

Vēl viena drošības sistēma ir divu soļu autentifikācija, kas ļauj lietotājam izmantot otro ierīci (viedtālruni), lai apstiprinātu veiktās darbības. Nekad neizmantojiet īsziņas, lai veiktu divu soļu autentifikāciju, jo tas nav tik droši kā Authy aplikācija vai Google Autentifikatora aplikācija.

Kāpēc Coinbase nepieciešams jūsu ID?

Coinbase pieprasa jūsu identitātes verifikāciju, jo ir reģistrēti ASV un to pieprasa dažādi likumi, kuri apkaro naudas atmazgāšanu. Daudziem lietotājiem tas sagādā problēmas un raisa neuzticību, taču tam vajadzētu būt otrādi, vai ne?

Coinbase dara arvien vairāk, lai palīdzētu jaunajiem lietotājiem ar ID verifikāciju un ir izveidojuši arī telefona līniju, kurā konsultēt cilvēkus, kuri vēlas reģistrēties Coinbase.

Tas tāpēc, ka pēdējos gados daudzi gados vecāki cilvēki sāka pirkt bitkoinus, un kā mēs zinām, liela daļa no viņiem ar tehnoloģijām ir uz jūs, taču tā šobrīd izskatās daudzi jaunie Coinbase lietotāji, tāpēc Coinbase cenšas uzlabot savu klientu atbalsta servisu, lai šos lietotājus noturētu.

Tas ir tikai normāli, ja nevēlaties dalīties ar saviem personīgajiem datiem. Viens hakeru uzbrukums, jūsu dati tiek nozagti un jūs esat pilnībā piečakarēts. Laimīgā ziņā ir vairāki veidi kā nopirkt kriptovalūtu anonīmi, taču par tiem runāsim citā rakstā.

COINBASE PAKALPOJUMI

Kriptovalūtu iegāde

Pats populārākais un svarīgākais Coinbase sniegtais pakalpojums ir kriptovalūtu iegāde. Lielākā daļa no cilvēkiem, kuri tikko sākuši darboties kriptovalūtu pasaulē, nopērk savas pirmās kriptovalūtas tieši izmantojot Coinbase. Ērtais interfeiss un uzticamais zīmols dara savu.

Lai gan Coinbase ir ērti lietojams, daudzi lietotāji sūdzās, ka viņiem nav tieša kontrole pār saviem līdzekļiem, un tā ir taisnība. Reģistrējoties Coinbase, lietotāji nesaņem privātās atslēgas vai sēklas frāzi.

Coinbase uzglabā līdzekļus jūsu vietā un ir ekvivalents bankai, kurās līdzekļi pieder nevis jums, bet bankai. Labā ziņa ir tā, ka jūsu Coinbase uzglabātie līdzekļi ir apdrošināti 250 000$ apmērā.

Kriptovalūtu maks un aplikācija

Kā jau teicām, Coinbase piedāvā ne tikai iegādāties un tirgot, bet arī uzglabāt gan kriptovalūtas, gan eiro un dolārus. Lai to visu ērtāk pārskatītu, Coinbase ir arī sava aplikācija gan Android, gan iOs lietotājiem.

Lai gan Coinbase piedāvā uzglabāt jūsu kriptovalūtu, tas nav pats drošākais veids kā to darīt, īpaši ja uz spēles likti lieli līdzekļi. Ja vēlaties tikai sajust kā tas ir, kad jums pieder Bitcoin un iegādājaties šo valūtu dažu euro vērtībā, Coinbase maks atbildīs jūsu prasībām.

Atcerieties, ka jebkurš ieguldījums ir jūsu pašu izvēle un kāposts.lv nekādi nav atbildīgs par jūsu pieņemtajiem finansu lēmumiem. Ieguldiet tikai tik, cik esat gatavs zaudēt. Nekad neieguldiet līdzekļus no kuriem ikdienā esat atkarīgs.

Kriptovalūtu VISA karte

Šī gada Martā, Coinbase apritē palaida īpašas kredītkartes ar kurām iespējams norēķināties, izmantojot jebkuru kriptovalūtu, kura glabājas jūsu Coinbase kontā. Šo karti iespējams izmantot tieši tāpat kā jebkuru citas bankas kredītkarti.

BONUSI

Referāļi jeb uzaicinātie draugi

Viens no Coinbase bonusiem ir iespēja saņemt naudu par uzaicinātajiem draugiem. Lai kvalificētos šim bonusam, jūsu draugam jāreģistrējas Coinbase, izmantojot jūsu unikālo saiti un 180 dienu laikā jāiegādājas vai jāpārdod kriptovalūtas kopsummā par vismaz 92€ un jūs abi saņemsiet 9€!

Pelni kriptovalūtas ar earn.com

Nesen Coinbase iegādājās earn.com, kurā iespējams nopelnīt dažādas kriptovalūtas, mācoties par konkrēto kriptovalūtu. Kā tas darbojas? Vispirms jūs noskataties video sēriju par kādu no kriptovalūtām, tad atbildat uz jautājumiem. Rezultātā, saņemsiet šo kriptovalūtu kā balvu par to, ka mācījāties.

KOPSAVILKUMS

Coinbase ir lielākais un pazīstamākais kriptovalūtu apmaiņas uzņēmums visā pasaulē, taču ne visi izmanto Coinbase. Viss atkarīgs no tā, kādas ir jūsu vēlmes un prasības.

Ja vēlaties pēc iespējas vienkāršāk iegādāties savu pirmo kriptovalūtu, Coinbase ir izcila vieta, lai to izdarītu. Tāpat varat uzglabāt savus līdzekļus Coinbase makā, kur tie būs apdrošināti 250 000$ vērtībā. Ja vēlaties izmēģināt, ko jaunu, pasūtiet Coinbase VISA karti un maksājiet jebkurā vietā pasaulē pa taisno, izmantojot kriptovalūtu.

Taču, ja vēlaties palikt anonīms savos interneta darījumos, Coinbase nebūs labākā vieta no kuras veikt darījumus, jo, lai veiktu iemaksu un izmaksu, Coinbase nepieciešams verificēt jūsu personas datus. Tā, kā Coinbase ir bāzēts ASV, tad uz Coinbase darbojas ASV likumdošana un identitātes verifikācija tiek veikta, lai novērstu nelegālas darbības un naudas atmazgāšanu.

KĀ REĢISTRĒTIES COINBASE?

  1. Spied šeit un izmanto kāposta ielūgumu.
  2. Aizpildi reģistrācijas formu, ievadot vārdu, uzvārdu un epasta adresi.
  3. Atver e-pastu no Coinbase un noklikšķini uz apstiprinājuma saites, lai apstiprinātu reģistrāciju.
  4. Pabeidz reģistrāciju, izvēlies vai veido individuālo vai uzņēmuma kontu.
  5. Ievadi telefona numuru.
  6. Izvēlies iemaksas metodi (šobrīd eiropā pieejams tikai bankas pārskaitījums un tas var aizņemt 1-3 darba dienas).
  7. Iegādājies savu pirmo kriptovalūtu.
  8. Uzaicini draugus un nopelni 9 eiro par katru draugu, kurš pusgada laikā nopērk kriptovalūtas vismaz 90 euro vērtībā.


Izmantotie Resursi:

https://www.bitpremier.com/coinbase-review

https://www.buybitcoinworldwide.com/exchanges/coinbase/

https://blog.coinbase.com/you-can-now-use-coinbase-card-with-google-pay-19ef7706cfd4

Blockonomi Review

Paldies, ka lasījāt! Kāposts.lv

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''