Brave Pārlūks – esi drosmīgs un atbrīvojies no reklāmām

Es teikšu kā ir – man riebjas reklāmas! Reklāmu dēļ jau gadiem ilgi neskatos TV un, kad lietoju internetu līdz šim izmantoju Adblock papildinājumu jebkuram pārlūkam, kuru lietoju. Šis papildinājums bloķē reklāmas un padara jebkuru mājaslapu tīrāku. Taču Adblock ir savi mīnusi – dažas mājaslapas neļauj lietot šo reklāmu bloķēšanas instrumentu, jo reklāmas ir peļņas avots. Gluži vienkārši, bet kaitinoši ikdienas lietotājam.

Alternatīva – Brave Pārlūks

Šādi izskatās Brave noklusējuma sākumlapa

Brave pārlūku 2016. gadā izveidoja bijušais Mozilla vadītājs Brendans Eihs (Brendan Eich). Šis pārlūks ir izveidots uz Chromium bāzes, uz kuras ir balstīts arī Google Chrome pārlūks, līdz ar to Brave pārlūkā ir pieejami visi tie paši papildinājumi, kas Google Chrome. Tāpat ir iespēja arī importēt savas grāmatzīmes no citiem pārlūkiem, bet par to vēlāk.

Pirmos trīs dzīves gadus Brave atradās beta fāzē, taču 2019.gada Novembrī tikai izlaista Brave 1.0 pilnā versija un šobrīd šo pārlūku izmanto vairāk kā 10 miljoni aktīvu lietotāju.

Kāpēc? Ar ko īpašs ir Brave pārlūks?

Brave izmanto iebūvētu reklāmu bloķētāju, kā arī nodrošina jūsu privātumu, bloķējot dažādus datu savācējus (trackers). Izmantojot Brave, jūs varat apmeklēt savas mīļākās lapas un būt brīvi no reklāmām. Pat ieejot TV3Play vai kādā no citiem naudaskārajiem portāliem, kur pirms katra video ir 2 vai vairāk reklāmas, Brave ir drosmīgs un nerāda nevienu no šīm reklāmām, pa taisno pielaižot jūs pie jums vēlamā satura. Zemāk ir piemērs.

Šādi izskatās, kad ieej kādā TVNET rakstā (redzams, ka bloķētas 10 lietas)

Neskaitot jūsu privātuma aizsardzību, Brave ir arī ātrāks par citām pārlūkprogrammām. Zemāk redzams salīdzinājums:

Brave pārlūks ir ātrāks, drošāks un stabilāks par citiem populārajiem pārlūkiem

Reklāmas nobloķētas, ātrums iespaidīgs. Kas vēl? Šis drosmīgais pārlūks piedāvā nopelnīt BAT kriptovalūtu, ja jūs izvēlaties skatīt Brave piedāvātās reklāmas. Ja godīgi, īsti nezinu vai Latvijā šis strādā, jo šobrīd manā kontā ir 1 BAT monēta, bet neatceros nevienu reklāmu, kuru būtu redzējis. Varbūt kāds man ziedoja šo BAT, bet, ja tā, tad esmu palaidis garām šo ziņu.

Par ziedošanu – jebkurš Brave lietotājs var pieteikties kā satura radītājs (content creator) un pievienot savas mājaslapas vai sociālo tīklu profilus, tādā veidā atļaujot citiem Brave lietotājiem atstāt dzeramnaudu (tip), ja saturs ir paticis. Jau atkal – nezinu kā šis strādā Latvijā, jo neesmu sastapis vēl nevienu, kuram būtu daudz BAT monētu un viņš būtu gatavs ziedot jūsu tvītiem.

Vēl viena lieta, ko nepieminēju, Brave izmanto mazāk resursus nekā citas pārlūkprogrammas, tādējādi atvieglojot slodzi jūsu datoram. Tas, protams, ir atkarīgs arī no atvērto ciļņu skaita pārlūkā.

Kopsavilkums

Brave ietaupa jūsu laiku, jo ir no 3 – 8 reizēm ātrāks nekā citi pārlūki, un laiks ir nauda, tātad Brave ietaupa jūsu naudu. Tāpat Brave aizsargā jūsu datus un neļauj katrai kompānijai iegūt informāciju par to, kā jūs lietojat internetu. Ja vēl tas nav gana, Brave piedāvā nopelnīt BAT monētas uzaicinot savus draugus kļūt par Brave lietotājiem.

Lejupielādē Brave ar mūsu saiti, lieto to 30 dienas un Kāposts saņems BAT kriptovalūtu $7.50 vērtībā. Uzaicini savus draugus un saņem BAT valūtu pats!

Lūk īss kopsavilkums jeb Brave reklāma (angliski), ņemta no Brave mājaslapas, ja vēlaties pārbaudīt vai tas, ko saka Kāposts ir taisnība.


Paldies, ka lasījāt! Lai izdevusies diena!

Kāposts.lv

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''