Crypto.com – Pērc, Pārdod un Maksā ar Kripto

Kriptovalūtu tirgum kļūstot lielākam, parādās arvien jauni veidi kā kriptovalūtas izmantot, kā piemēram norēķinu kartes ar kurām bez papildus maksas var maksāt ar kriptovalūtām. Un kurš teica, ka kriptovalūtām nav pielietojuma?

Papildus tam, crypto.com ir pašiem sava mobilā aplikācija, vietējā CRO kriptovalūta, maks ar pieeju privātajām atslēgām un iespēja iegādāties vairāk nekā 80 dažādas kriptovalūtas, tās ieguldīt, kā arī piedalīties dažādās iniciatīvās. Sāksim pakāpeniski.

Kas ir Crypto.com?

Crypto.com ir kriptovalūtu tirgus un maksājumu platforma, kura tika izveidota 2016.gadā un darbojas ar mērķi padarīt kriptovalūtas populārākas un sniegt vairāk iespējas to pielietojumam.

Četru gadu laikā crypto.com ir sasniedzis vairāk nekā 5 miljonu lietotāju skaitu, kā arī Crypto.com vietējā kriptovalūta (CRO) ir sasniegusi 21.vietu kriptovalūtu topā pēc tirgus kapitalizācijas jeb market cap.

Tirgus kapitalizācija tiek rēķināta reizinot vienas vienības cenu ar kopējo vienību daudzumu apgrozībā. Kā redzams zemāk, šobrīd CRO tirgus kapitalizācija ir vairāk nekā 1,2 miljardi eiro.

Crypto.com Mobilā Aplikācija

Izmantojot crypto.com mobilo aplikāciju, kriptovalūtas var iegādāties acumirklī, izmantojot bankas karti. Komisijas maksa par šo darījumu ir 1.29% no jūsu pirkuma summas.

Tāpat iemaksāt crypto.com var arī ar kriptovalūtām un ja izmantojat šo variantu, tad komisijas maksa ir atkarīga no tās vietas vai tīkla, kuru izmantojat, lai iemaksātu naudu.

Taču kriptovalūtu iegāde nav tas ar ko crypto.com izceļas no pārējā tirgus. Viens no labākajiem un biežāk izmantotākajiem crypto.com sniegtajiem pakalpojumiem ir tieši norēķinu kartes!

Norēķinu Kartes

Viena no lielākajām priekšrocībam, izmantojot crypto.com sniegtos pakalpojumus ir iespēja saņemt bezmaksas VISA norēķinu karti. Jā, karte tiešām ir bezmaksas, nav ne mēneša, ne gada, ne piegādes maksas. Tā ir pirmā līmeņa karte (Midnight Blue) ar kuru mēnesī var izņemt līdz 200 eiro bez komisijas maksas kā arī maksāt tirdzniecības vietās kā ar jebkuru citu norēķinu karti.

Kopā ir pieejamas piecu dažādu līmeņu kartes un ar katru nākamo līmeni, kartes piedāvājums kļūst iespaidīgāks. Otrā līmeņa karte ar nosaukumu Ruby Steel ir pieejama, ja savā kontā ieguldi 2500 CRO kripto monētas, kas šobrīd ir aptuveni 130 eiro.

Ruby Steel Kartes Priekšrocības:

 • 2% cashback jeb iztērētās naudas atgriešana jūsu crypto.com kontā CRO kriptovalūtas veidā
 • Spotify Premium abonoments
 • Līdz 400 eiro mēnesī – skaidras naudas izņemšana bez komisijas maksas (pēctam komisija ir 2% no izņemtā daudzuma)
 • Līdz 2000 eiro mēnesī – maksājumi ar karti (pēctam 0.5% komisija no maksājuma summas)

Lai saņemtu Ruby Steel vai kādu citu no kartēm, kuras prasa ieguldīt CRO kripto, ieguldījumam ir jāatrodas jūsu crypto.com kontā vismaz 6 mēnešus. Vienīgā karte, ko varat pasūtīt uzreiz, kad reģistrējaties ir vienkāršākā – Midnight Blue norēķinu karte.

Zemāk redzamajā tabulā salīdzinātas visas crypto.com pieejamās norēķinu kartes. Kā redzams, nākamā katra nākamā karte prasa 10 reizes lielāku ieguldījumu, taču nevienai no kartēm nav mēneša maksas. Pietam, ja CRO cena aug, aug jūsu maka biezums!

Uzspied uz bildes, lai to palielinātu.

Kāpēc Izmantot Crypto.com?

 • Viegli un ātri iegādāties jebkuru no vairāk nekā 80 populārākajām kriptovalūtām izmantojot bankas karti vai citas kriptovalūtas
 • VISA norēķinu kartes ar naudas atgriešanas sistēmu un iespēju maksāt ar kriptovalūtām
 • Iespēja ieguldīt kriptovalūtas uz ilgāku laiku un pelnīt līdz pat 12% gadā
 • Atsevišķs DeFi maks ar piekļuvi privātajām atslēgām advancētiem lietotājiem

CRO Kriptovalūta

Kā jau minējām crypto.com ir pašiem sava kriptovalūta ar saīsinājumu CRO, kura nepieciešama, lai iegūtu savā īpašumā kādu no nākamajām norēķinu kartēm pēc Midnight Blue bāzes kartes. Taču tas nav viss, ko varam darīt ar CRO kriptovalūtu.

Grafikā zemāk atspoguļota pēdējo 24 stundu CRO cena par vienu vienību, taču jums jāzina vēl daži fakti:

 • Visu laiku zemākā cena (all-time low)€0.01 (sasniegta 2019.g. 8.Februārī)
 • Visu laiku augstākā cena (all-time high)€0.16 (sasniegta 2020.g. 21.Augustā)
 • Kopējais CRO daudzums – 100,000,000,000 jeb 100 miljardi
 • CRO daudzums apgrozībā – 21,962,557,076 jeb gandrīz 22 miljardi

Papildus Iespējas

Lai būtu aktuāli tirgū, crypto.com saviem lietotājiem piedāvā iespējas piedalīties dažādās iniciatīvās, kurās var tikt pie papildus kāposta! Apskatīsim dažas no tām.

Supercharger

Superlādētājs jeb supercharger ir iniciatīva, kuras laikā (parasti 30 dienas), lietotāji var ieguldīt savus līdzekļus kopējā fondā, saņemot atpakaļ kādu no piedāvātajām kriptovalūtām. Katrs lietotājs saņem tik lielu daļu, cik liela bija viņa daļa no kopējā fonda.

Jebkurā brīdī lietotāji var izņemt savus līdzekļus no šī fonda. Kad tiks izdalīts superlādētāja kopējais kriptovalūtu daudzums, jūs saņemsiet kāpostu par tik dienām, cik dienas bijāt ieguldījis.

DeFi Maks

Crypto.com ir vēl kāda aplikācija, taču tā vairāk ir paredzēta tiem, kas kriptovalūtās ir ilgāk nekā vienu dienu. DeFi maks ir kriptovalūtu maks, kurā jums ir pilnīga piekļuve jūsu privātajām atslēgām, komisijas maksām un dažādiem decentralizētiem pakalpojumiem, kā piemēram DeFi swap, taču par to mēs parunāsim citreiz.

Lietotāju Piesaistīšana

Viena no crypto.com iniciatīvām ir 20 eiro dāvināšana katram jaunam lietotājam, kurš pievienojas ar uzaicinājuma saiti kā arī tam, kurš viņu ir uzaicinājis. Vēl nesen tie bija 40 eiro, taču sākot ar 2020.gada Decembri apjoms tika samazināts.

Lai arī šie 20 eiro jūsu kontā ir uzreiz tiklīdz izveidojat savu kontu, piekļūt tiem varēs tikai pēctam, kad jūsu kontā 6 mēnešus atradīsies vismaz 2500 CRO, kas, kā jau minējām ir aptuveni 130 eiro pēc šī brīža tirgus cenas.

Kā Reģistrēties Crypto.com?

 1. Lejupielādē Crypto.com aplikāciju:
  Apple – šeit
  Android – šeit
 2. Atver aplikāciju un reģistrējies, pirms tam ievadot kāposta ielūguma kodu bwy47sfjhe, lai saņemtu 20 eiro savā kontā kā dāvanu.
Spied, lai pievienotu ielūguma kodu bwy47sfjhe un saņemtu 20 eiro savā crypto.com kontā

3. Pabeidz reģistrāciju un personas verifikāciju, izmantojot pasi, ID vai vadītāja apliecību.

4. Sagaidi apstiprinājumu un varēsi pasūtīt savu pirmo karti, nopirkt pirmās kriptovalūtas, veikt ieguldījumus un vēl daudz ko citu!

5. Lai izdodas!

Noslēgums

Crypto.com ir lieliska vieta gan tiem, kas kriptovalūtas sāk izmantot tikai tagad, gan arī ilglaicīgiem kriptovalūtu piekritējiem. Vienkāršs lietotāja panelis, viegla un ātra iemaksa un izmaksa, populārākās kriptovalūtas un daudzi citi veidi kā likt lietā savu kāpostu!

Atceries, ka šis raksts nav padoms kur un kā ieguldīt, bet tikai informācija par vienu no kriptopasaules piedāvātajām iespējām!

Paldies, ka lasījāt!

Izmantotie Resursi

https://crypto.com/en/cards.html

https://blog.crypto.com/tag/cards/

https://www.coingecko.com/en/coins/crypto-com-coin

https://crypto.com/en/defi/

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''