Gamee Apskats – spēlē spēles telefonā un piedalies iknedēļas 1000$ izlozē

Arī spēlējot spēles ir iespējams tikt pie kāposta. Šajā reizē apskatīsim Gamee spēļu platformu, kurā katru nedēļu iespējams piedalīties $1000 izlozē. Lai piedalītos izlozē, nepieciešams sakrāt vismaz 5000 loterijas biļešu, kas ir visai viegli, it īpaši jaunpienācējiem. Lai uzzinātu vairāk, brauc lejā vai spied šeit, lai uzreiz sāktu spēlēt.

Kas ir Gamee.com?

Gamee ir spēļu platforma, kas ir pieejama gan interneta pārlūkos, gan Android un iOS ierīcēs un tajā ir iespējams spēlēt vairāk nekā 80 vienkāršas, bet atkarību izraisošas spēles, par to saņemot loterijas biļetes kā atlīdzību. Reizi nedēļā, jūsu nopelnītās biļetes piedalās loterijā, kuras kopējais balvu fonds ir 1000 dolāri (aptuveni 840 eiro). 

Papildus tam, top 50 spēlētāji katru dienu savā starpā sadala aptuveni 100 dolārus un vairākus tūkstošus loterijas biļešu.

Lai gan iekļūt top 50 ir diezgan nereāli, sakrāt 5000 biļetes, lai piedalītos iknedēļas loterijā ir visai vienkārši. Pat tad, ja neesi nekāds dižais geimeris. 

No kurienes tiek iegūta nauda?

Ok, tas viss izklausās super forši. Spelē spēles, laimē naudu. Taču kā lai zinu, ka šī platforma tik tiešām dara to, ko sola?

Teikšu godīgi. Lietojot Gamee vairāk nekā mēnesi un piedaloties piecās loterijās vēl neesmu bijis starp laimētājiem, taču uzstādot aplikāciju, uzreiz ir skaidrs no kurienes tiek ņemta nauda. Katru reizi, kad spēlējat kādu spēli vai atslēdzat kādu jaunu personīgo sasniegumu, Gamee piedāvā dubultot jūsu biļešu skaitu, ja vien noskatīsieties 30 sekunžu garu reklāmu. 

Tāpat Gamee piedāvā nopelnīt loterijas biļetes, izpildot dažādus īpašos piedāvājumus, kā piemēram; uzstādot savā telefonā citas spēles un tiekot līdz noteiktam līmenim; uzaicinot draugus un griežot laimes ratu.

Kā izskatās?

Zemāk redzamajā gifā redzamas tikai dažas no daudzajām spēlēm un, kā noprotams, šīs spēles nav sarežģītas. Vairumā gadījumu nepieciešama tikai viena vai divas pogas. Lai arī spēles ir vienkāršas, tās izraisa atkarību, jo tu vēlies pārspēt savu labāko rezultātu. Ja vēl tas dod loterijas biļetes, motivācija ir vēl lielāka.

Dažas no spēlēm

Lietotāja panelis

Lietotāja panelis

Kā redzams Gamee platformas lietotāja panelī; ir daudz un dažādi veidi kā nopelnīt loterijas biļetes; laimes rats, dienišķās misijas, turnīri, draugu uzaicināšana, reklāmu skatīšanās un citi. Lai nopelnītu pirmās 5000 biļetes, tas man prasīja aptuveni 30 minūtes un ļāva piedalīties iknedēļas 1000 dolāru loterijā.

Gamee Toreiz

Gamee platforma tika izveidota 2015. gadā, Prāgā, Čehijā. Platformas galvenā dibinātāja ir sieviete vardā Bozena Rezab, kura iepriekš strādāja  visu varenajā Google, kur bija atbildīga par Youtube attīstību eiropas tirgū. Tāpat komandā bija vēl 3 cilvēki ar daudzu gadu pieredzi tehnoloģiju, finanšu, sociālo tīklu un spēļu jomā.

Gamee savu spēļu izveidē ir sadarbojušies ar tādiem populāriem brendiem kā: NASA, Ginesa Rekordi, Manchester City futbola klubs un Cartoon Network.

Piecu gadu laikā, šī platforma ir izaugusi līdz šādiem skaitļiem:

Gamee Tagad

2020.gada augustā Gamee platforma tika pārdota kompānijai ar nosaukumu Animoca Brands par vairāk nekā 4 miljoniem ASV dolāru. Animoca Brands ir kompānija, kura nodarbojas ar mobilo spēļu, blokķēžu un mākslīgā intelekta attīstību.

Animoca Brands tika izveidota 2014.gadā, atdaloties no mātes kompānijas Animoca, kura ir bijusi viena no vadošajām mobilo spēļu izstrādātājām kopš 2011.gada ar vairāk 300 izveidotām aplikācijām un 220 miljoniem kopēju lejupielāžu skaitu.

Animoca Brands kompānija ir bāzēta Honkongā, taču 2020.gadā jau ir izvedoti biroji tādās valstīs kā Kanāda, Somija un Argentīna.

Gamee Nākotne

Pavisam nesen Animoca Brands paziņoja, ka Gamee platformai tiks pievienotas kriptovalūtas. Precīzāk ERC-20 jeb kriptovalūta, kura darbojas uz Ethereum ķēdes. Šīs valūtas mērķis ir gan atalgot aktīvākos spēlētājus, gan ļaut Gamee valūtas glabātājiem piedalīties svarīgu lēmumu pieņemšanā.

Jau šobrīd ir iespējams piedalīties dažādās iniciatīvās, kā piemēram, ieguldot REVV kriptovalūtu (viens no Animoca Brands produktiem) Uniswap apmaiņā, ir iespēja saņemt Gamee Voucherus atkarība no ieguldītā daudzuma un laika, taču par to citā rakstā. Ja vēlies izlasīt pats, spied šeit.

Kā sākt spēlēt?

Tā kā Gamee piedāvā nopelnīt 10 centus par katru uzaicināto draugu, kurš sasniedz piekto līmeni, mēs izmantojam iespēju uzaicināt jūs pievienoties Gamee platformai, nospiežot šeit vai uz zemāk redzamā banera.

Izmantotie Resursi

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''