Kā Izveidot MetaMask Maku?

Ja vēl domā kā izveidot savu kriptovalūtu maku, apsver iespēju izmantot MetaMask maku, kuru var uzstādīt gan kā pārlūkprogrammas papildinājumu, gan kā viedtālruņa aplikāciju.

Izmantojot MetaMask, jums ir tieša piekļuve savām kriptovalūtām. MetaMask papildinājums pārlūkprogrammā ļauj MetaMask mijiedarboties ar dažādām aplikācijām, tādām kā Uniswap, Sushiswap un citām.

Satura Rādītājs

1.solis - Instalē MetaMask savā interneta pārlūkprogrammā

 1. Dodies uz metamask.io/download un izvēlies savu pārlūkprogrammu (šajā gadījumā izmantojam Google Chrome)

2. Pievieno MetaMask papildinājumu savam pārlūkam.

Apsveicam, esat uzstādījis MetaMask lietotni. Nākamais solis ir izveidot savu kontu jeb kriptovalūtu maku.

2.solis - Izveido savu MetaMask kontu

 1. Spied uz MetaMask ikonas labajā augšējā stūrī (oranžā lapsa), lai atvērtu MetaMask aplikāciju.

2. Spied ”Get Started”, lai sāktu maka izveides procesu.

3. Spied ”Create a Wallet”, lai izveidotu jaunu maku.

3. Izveido paroli ar vismaz 8 zīmēm, piekrīti noteikumiem un spied ”Create”, lai turpinātu.

4. Spied, lai atklātu savu slepeno frāzi jeb privātās atslēgas

5. Pieraksti šo slepeno frāzi vai lejupielādē un saglabā drošā vietā, jo tas ir vienīgais veids kā piekļūt savam makam, ja aizmirsti savu MetaMask paroli vai uzstādi to no jauna citā iekārtā.

6. Pierādi, ka esi saglabājis sava maka slepeno frāzi, uzspiežot uz dotajiem vārdiem pareizajā secībā.

7. Izpildot šo ”puzli”, jūs apstiprināt, ka esat saglabājis savu slepeno frāzi.

Apsveicam! Jūs esat veiksmīgi izveidojis savu MetaMask kontu. Tas nozīme, ka jums tika automātiski izveidota jauna, unikāla adrese, kas darbojas Ethereum tīklā.

3.solis - Sāc lietot savu Ethereum maku

Tagad, uzspiežot uz MetaMask ikonas labajā augšējā stūrī, jūs varat sākt lietot savu maku, nosūtīt tur Ethereum un citas ERC-20 kriptovalūtas, kā arī izmantot citus tīklus, kā piemēram Binance Smart Chain, Matic un citus, bet par to nākamajos rakstos.

Zemāk redzams kā izskatās MetaMask, kad esi atvēris savu kontu.

 1. Tīkls, kurā darbojas MetaMask. Pēc noklusējuma tas ir Ethereum tīkls, taču, ja nepieciešams, ar šo pašu MetaMask adresi var lietot tādus tīklus kā Binance Smart Chain, Matic un citus.
 2. Jūsu konta unikālais attēls. Uzspiežot uz šīs ikonas, varat piekļūt iestatījumiem, kā arī pievienot papildus kontus savam MetaMask.
 3. Indikators vai MetaMask ir pieslēdzies saitei, kurā atrodaties. 
 4. Jūsu maka nosaukums un adrese. Uzspiežot uz adreses, tā automātiski tiek nokopēta.
 5. Pirkt Ethereum izmantojot bankas karti.
 6. Sūtīt kriptovalūtas citiem lietotājiem.
 7. Mainīt kriptovalūtas vienu pret otru.
 8. Papildus iestatījumi, kā piemēram; expand view, lai atvērtu MetaMask jaunā cilnē vai account details, lai ieraudzītu pilnu adresi kā arī QR kodu. Skatīt attēlos zemāk.

Noderīgas MetaMask Vietnes

 • Uniswap – decentralizēto finanšu aplikācija Ethereum tīklā, kurā bez starpniekiem var pirkt un pārdot dažādas kriptovalūtas. Tāpat ir iespējams ieguldīt savas kriptovalūtas kopējā katlā (angliski liquidity pool) un saņemt procentus no citu lietotāju samaksātajām komisijas maksām. 
 • DEXTools – vietne, kur apskatīt populārākās Uniswap esošās kriptovalūtas, to cenas, tirgoto apjomu un pieejamo daudzumu kopējā katlā.
 • Zerion – izmantojot Zerion aplikāciju jūs varat ātri un ērti pārskatīt savu maku, kā arī pirkt un pārdot dažādas kriptovalūtas.
 • LeoFinance – sociāla kriptovalūtu platforma, kurā lietotāji pelna kriptovalūtu gan veidojot rakstus, gan raksot komentārus, gan piedaloties dažādās iniciatīvās un kopienās. Visi jūsu ienākumi no šīs platformas var ātri un ērti tikt pārskaitīti uz jūsu MetaMask kontu.

Pērc Ethereum ar Changelly

Vēl viens pavisam vienkāršs veids kā papildināt savu MetaMask maku ar Ethereum kriptovalūtu ir Changelly. Izmantojot šo aplikāciju, jums ir iespēja pirkt Ethereum un citas kriptovalūtas ar savu bankas karti. 

Lai to izdarītu, nokopējiet savu MetaMask savā panelī kā redzams šajā gifā.

Pēctam izvēlaties daudzumu, cik EUR esat gatavi ieguldīt, ievadiet to zemāk redzamajā Changelly joslā, piekrītiet noteikumiem, spiediet exchange un varēsiet ievadīt savu MetaMask adresi, kuru nokopējāt.

Tālāk tiksiet pārvirzīts uz Changelly mājaslapu, kur atvērsies logs, kādu redzat attēlā zemāk. Ir redzama gan summa, ko ievadījāt, gan daudzumus, kuru saņemsiet.

Tāpat ir iespējams izvēlēties norēķinu veidus. Kā redzams, izmantojot Visa / Mastercard, komisijas maksa ir 1.99%, taču, ja izmantojat SEPA bankas pārskaitījumu, komisijas maksas nav. Ja steidzaties, izmantojiet Visa opciju, jo tad kriptpovalūtas nonāks jūsu kontā dažu minūšu laikā, taču, ja varat uzgaidīt 1-2 dienas, izmantojiet bankas pārskaitījumu, lai izvairītos no komisijas maksām.

Paldies, ka lasījāt! 

Atceries, ka šis raksts nav padoms, kur un kā pareizi ieguldīt savu sūri grūti izaudzēto kāpostu. Nekad neieguldi naudu, kuru nevari atļauties zaudēt! Lai izdodas un līdz nākamajai reizei!

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''