Par Kāpostu

Kāposts ir viens no pilnvērtīgākajiem un vienlaikus arī pieejamākajiem dārzeņiem Latvijas rudens ražas laikā. Tas satur spēcīgus dabīgu dziedniecisku vielu savienojumus, kas veicina kaitīgo vielu izvadīšanu un organisma attīrīšanos. Kāposts palīdz dezinficēt ārējas brūces un uzlabot organisma iekšējo veselību.

Mūsu platuma grādos rudenī kāposti ir galvenais vitamīnu avots. C vitamīns nezūd, ne uzglabājot svaigus ziemā, ne pārstrādājot.

Kāposti satur vairāk C vitamīna nekā, piemēram, citroni. Tie satur maz kaloriju, bet daudz tādu vērtīgu vielu kā kālijs, dzelzs, kalcijs un fosfors, šķiedrvielas, kas palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību, kā arī vielas ar spēcīgu pretvēža iedarbību.

Tautā runājot, par kāpostu sauc naudu. Ja Tev ir kāposts, Tu esi biezs kā mākonis.

Mūsu mērķis ir informēt un ar piemēriem iedvesmot mūsu lasītājus. Sākot no dažādiem veidiem kā internetā iegūt pasīvu peļņu līdz savas mājaslapas un tiešsaistes biznesa izveidei.

Šobrīd kāposts.lv mājaslapā netiek izvietotas reklāmas. Vienīgais peļņas veids ir, tā sauktie, refferal linki dažādos tīklos, kurus aprakstām blogā. Būsim pilnībā caurspīdīgi tajā, cik nopelnam no šī bloga. Šis ir tikai sākums!

Esi iedvesmots! Dari! Pat kāposts saka, ka Tu vari!