PRESEARCH – vai konkurents mātei Googlei?

Mūsdienās visi pazīst māti Gūgli un lielākā daļa cilvēku Gūgli lieto ikdienā, lai atrastu jebko, ko sirds kāro, bet vai zinājāt par jaunās paaudzes meklētāju, PRESEARCH? Nebaidies, PRESEARCH neaizstās Google, tas vienkārši palīdzēs jums iegūt PRE monētas par katru reizi, kad meklēsiet.

Meklē jebko un par katru meklēšanu saņem 0.25 PRE monētas. Zemāk redzama PRE monētu vērtība.


Par PRESEARCH

Presearch ir de-centralizēts interneta meklētājs, kurš aizsargā lietotāju privātumu, kā arī atalgo katru lietotāju ar PRE monētām. Izveidots 2017.gadā, PRESEARCH ir sasniedzis 1.3 miljonu lietotāju skaitu, no kuriem vismaz 300 tūkstoši lieto PRESEARCH vismaz reizi mēnesī.

Ja aplūkojam apmeklētākās interneta vietnes, kuras saistītas ar kriptovalūtām, PRESEARCH atrodas TOP 6, precīzāk, ceturtajā vietā pēc apmeklējumu skaita.

PRE popularitāte pasaulē

Kā PRESEARCH strādā?

Kad reģistrējaties PRESEARCH, tas tiek uzstādīts kā papildinājums jūsu Chrome vai Brave interneta pārlūkam. Ja nezināt, kas ir Brave, nāciet šeit – Brave Pārlūks – Esi Drosmīgs un Atbrīvojies no Reklāmām.

Zemāk redzams kā izskatās PRESEARCH un kā tas tiek lietots. Lai apskatītu pilnā izmērā, uzspiediet uz kustīgās bildītes.

Kā redzat, pēctam, kad meklējat, PRESEARCH ir 3 sekunžu pauze, kurā jums tiek piedāvāta iespēja ievietot savu reklāmu, kuru rādīs trīs sekundes, kamēr tiek ielādēti meklējuma rezultāti.

Tā ir ļoti laba iespēja, ja jums ir sava mājaslapa vai produkts, lai iegūtu papildus lasītājus/ apmeklētājus un potenciālos pircējus. Lai izvietotu reklāmas, vispirms nepieciešams sakrāt pietiekami daudz PRE monētas un pēctam šīs monētas uzlikt (stake) uz kāda no jūsu izvēlētajiem atslēgas vārdiem. PRE monētas, protams, var arī nopirkt, bet par to citā reizē.

Uzspied uz gifa un skaties pilnā ekrānā

Gifā, kas ir zemāk, redzams, ka varat izvēlēties jebkuru no noklusējuma (default) meklētājiem caur kuru saņemsiet meklēšanas rezultātus. Kā redzams, man noklusējuma meklētājs joprojām ir Google, taču ir vairākas iespējas izvēlēties vēlamo un meklēt pa taisno kādā no redzamajām lapām.

Spied uz gifa un skaties pilnā ekrānā

Pievienojies PRE un uzaicini draugus

Presearch piedāvā atlīdzības programmu par katru no uzaicinātajiem draugiem. Ja jūsu draugs izmantos jūsu saiti, reģistrēsies PRE un sakrās vismaz 50 PRE monētas (200 meklēšanas reizes), jūs saņemsiet 25 PRE monētas.

Ja izvēlies izmēģināt PRESEARCH, pievienojies caur kāposta saiti un palīdzi mums augt!

Pievienojies PRE (spied uz tā zaļā uzraksta)

Kopsavilkums

Tehnoloģiju straujā attīstība nozīmē arī to, ka parādās arvien jauni veidi kā nopelnīt kaut ko vērtīgu. Ar Presearch, jums pat nav jāmaina savi paradumi. Uzstādiet šo meklētāju savā pārlūkā un turpiniet ikdienas gaitas. Pēc kāda laika pamanīsiet, ka esat sakrājis nozīmīgu skaitu ar PRE monētām.

Kā redzams vienā no kustīgajām bildēm, kāposts šobrīd ir sakrājis gandrīz 300 PRE un netaisās apstāties. Ir patīkami atbalstīt de-centralizētas aplikācijas un izstrādātājus nevis lielās korporācijas, kurām neinteresē nekas cits kā jūsu dati unpeļņa no tiem.

PRE aizsargā jūsu privātumu un sniedz jums iespēju nopelnīt kriptovalūtu. Nākotne, vai ne?


Paldies, ka lasījāt!

Jūsu kāposts.lv

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''