Saistību Atruna

Mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai nodrošinātu to, ka mūsu mājaslapā atspoguļotā informācija ir patiesa, taču jāņem vērā, ka ienākumu piemēri, kurus apskatām kāposts.lv ir tikai aptuvenais daudzums, kuru, mūsuprāt, ir iespējams nopelnīt. Mēs nevaram garantēt to, ka nopelnīsiet tieši tik daudz. Jūs pieņemat risku un apzināties, ka peļņas daudzums ir atkarīgs no katras personas individuāli.

Kā jau jebkurā biznesā, rezultāti var atšķirties, bet tie ir tieši saistīti ar jūsu darbību vai bezdarbību. Cik daudz stundas jūs esat gatavs ziedot tam, lai mācītos, eksperimentētu, kļūdītos un atkal mācītos. Mēs nevaram garantēt to, cik veiksmīga būs jūsu pieredze, un to, ka sasniegumi būs grandiozi.

Piemēri, kurus izmantojam šajā mājaslapā ir unikāli un neattiecas uz ”vidējo’‘ cilvēku. Mūsu mērķis ir informēt un iedvesmot, tāpēc izvēlamies piemērus, kuri izceļas. Jūsu rezultāts var būt gan sliktāks, gan labāks, jo katras personas sasniegumi ir atkarīgi no šīs personas stāvokļa dzīvē un dzīvesveida.

Nav nekādu solījumu, ka piemērus, kurus izmantojam, ir iespējams atkārtot nākotnē. Mēs nespējam kontrolēt jūsu rezultātus. Jebkurā biznesā ir vairāki riski, īpaši internetā, kurus mēs nevaram paredzēt. Mēs neesam atbildīgi par jūsu rīcību.

Mūsu sniegtās informācijas izmantošana ir uz jūsu pašu atbildību un jūs piekrītat, ka kāposts.lv un šīs mājaslapas sponsori / reklāmdevēji nav atbildīgi par to vai jūsu bizness izdosies, neatkarīgi vai tas ir saistīts ar kādas preces vai pakalpojuma iegādi, kuru apraksta kāposts.lv