Sociālie Tīkli

Zemāk redzams saraksts ar dažādām sociālo tīklu platformām, kurās varat nopelnīt kriptovalūtas.

  • HIVE – atvērtā koda (open source) blokķēde (blockchain) uz kuras ir uzbūvētas vairākas aplikācijas. Izmantojot šo tīklu, jūs pelnat atlīdzības HIVE kriptovalūtā (CoinGecko saite). Šo ķēdi dažādiem nolūkiem izmanto daudzi lietotāji no visas pasaules, tai skaitā latvieši. Reģistrēties HIVE šeit.
  • LeoFinance – viena no HIVE blokķēdes kopienām, kuru lietojot jūs pelnat gan HIVE, gan LEO kriptovalūtas (CoinGecko saite). Šīs kopienas mērķis ir kriptovalūtas, ekonomika un finanses. Vieta, kur var uzsūkt daudz informācijas, kā arī pelnīt kriptovalūtu gan komentējot citu rakstus, gan rakstot rakstus pašam. Ja esi reģistrējies HIVE, vari izmantot LeoFinance ar to pašu lietotājvārdu un paroli. Ja neesi reģistrējies, vari reģistrēties pa taisno LeoFinance spiežot šeit šeit. 
  • Uptrennd – sociālais tīkls ar daudz un dažādām kategorijām, kurās varat rakstīt rakstus, komentēt un par to nopelnīt 1UP kriptovalūtu (CoinGecko saite). Šajā tīklā rakstu kvalitāte ir zemāka nekā HIVE tīklā, taču arī šis tīkls aug un attīstās. Vairums lietotāju ir no Āfrikas, Dienvidamerikas un citām trešās pasaules valstīm.
  • Publish0x – blogošanas platforma, kuras galvenais uzsvars ir uz rakstiem par kriptovalūtām un finansēm. Šajā platformā lietotāji pelna vairākas kriptovalūtas: Basic Attention Token (BAT), Ethereum (ETH) un Ampleforth (AMPL), taču ienākumi nav lieli, ja salīdzina ar LeoFinance.
  • Torum – viens no jaunākajiem sociālajiem tīkliem, kurā lietotāji par dažādām vienkāršām darbībām pelna atlīdzībā XTM kriptovalūtu, kuru vēl nav iespējams tirgot, taču jau var nopelnīt un uzkrāt nākotnei. Jau nākamgad šo kriptovalūtu varēs arī tirgot, kā arī lietot dažādos citos veidos. Šobrīd ir ļoti daudzas ikdienas un iknedēļas misijas, kuras izpildot, jūs saņemsiet XTM kā atlīdzību.
 
Šobrīd visvairāk nopelnīt var tieši LeoFinance platformā, kur daži komentāri nopelna LEO kriptovalūtu līdz pat $12 vērtībā. Blogeri, kuri raksta paši, pelna līdz pat $50 par rakstu. Drīzumā par katru no šiem tīkliem varēsi lasīt detalizētāku apskatu, bet pagaidām vari pārbaudīt savas prasmes pats!