Sweatcoin – svīsti un tiec atalgots

Straujā tehnoloģiju attīstība 21.gadsimtā ik dienu paver jaunas iespējas kā nopelnīt kāpostu. Tāpat mainās mūsu uzskati par to, kas tad īsti tas kāposts tāds ir. Senos laikos, kad nauda vēl nebija ”izgudrota” cilvēki mainījās ar precēm, to sauca par barteru. Tajā laikā neviens nevarēja iedomāties, ka atdos kādam savu aitu par papīra gabalu. Pēctam, kad parādījās bankas un dažādas naudiņas, neviens nevarēja iedomāties, ka varēs visas naudiņas turēt vienā plastmasas kartē.

Mūsdienās daudzi netic kriptovalūtām, jo kā tad tas var būt, ka Tu vari savu naudu glabāt datorā, usb, vai vēl labāk – uz papīra lapas? Kā tas ir iespējams, ka citi rok (nodarbojas ar mainošanu) šīs valūtas ar saviem datoriem, rēķinot nezināmus kodus?

Citiem vārdiem runājot, pasaule mainās un pasaule vienmēr ir mainījusies. Tā ir mūsu pašu izvēle vai sekot līdzi jaunajam un būt lietas kursā, vai atmest tam visam ar roku un teikt: ”manā laikā tā nebija.”

Nesaku, ka Tev tagad uzreiz jāskrien reģistrēties TikTokā, bet zināt, kas tas tiktaks tāds ir nekādi nenāk par ļaunu. Interesanti, ka pagājušo nedēļ, saistībā ar koronas vīrusu, Pasaules Veselības Organizācija izveidoja TikTok kontu, lai uzrunātu jauniešus.

Beidzoties šim garajam ievadam, gribēju pateikt, ka ir labi zināt, bet vēl labāk ir izmantot savas zināšanas, lai uzlabotu savu dzīvi. Runājot par kāposts.lv – biju pametis novārtā šo brīnišķīgo projektu, taču no šīs dienas centīšos turpināt iesākto.

Sweatcoin Svīst-Monēta

Šis raksts ir tapis, lai iepazīstinātu Tevi ar Sweatcoin jeb svīst-monētas aplikāciju. Tās mērķis ir vairot veselību Tevī un pasaulē. Vismaz tā viņi raksta savā mājaslapā. Kā tas tiek panākts? Apbalvojot Tevi ar monētām par noietajiem kilometriem.

Ja iesi, caur šo saiti, kāposts.lv saņems 5 SWC (svīst-monētas) par drauga uzaicināšanu. Tātad – ja uzskati mani par draugu, droši izmanto manu saiti. Ja nē, lasi tālāk – ko tad ar tām monētām var darīt un cik var nopelnīt?

Cik var nopelnīt?

Maksimālais SWC daudzums, kuru var ”nostaigāt” vienā dienā ir 20 SWC. Tas nozīme, ka būtu jāiet aptuveni 22 000 soļi, kas ir ap 20 km. Domāju, ka tikai retie sasniedz 20 kilometrus, taču teju katrs no lietotājiem uzlabo savus rezultātus un staigā vairāk, pēctam, kad ir sācis lietot šo aplikāciju.

Vēl viena iespēja kā nopelnīt monētas ir uzaicinot draugus. Par katru draugu, kurš sāk lietot Sweatcoin aplikāciju, saņemsi 5 SWC monētas.

Beidzamais veids kā iegūt SWC ir skatoties reklāmas. Pirmajā dienā par reklāmu saņemsi 1 SWC, otrajā 2 SWC un trešajā 4 SWC. Tas nozīmē, ka trīs dienās vari saņemt 7 SWC.

Tagad aprēķināsim. Pieņemsim, ka vidēji dienā noiesi aptuveni 10 km un saņemsi 10 SWC (skaitās arī nostaigātais iekštelpās). Gadā tie būtu 3650 SWC. Ja pieskaitam klāt bonusu no reklāmām, kur 3 dienās saņem 7 SWC, tad tie būtu vēl 840 SWC (365/3 x 7). Tātad optimistiskas prognozes būtu 3650+840 = 4490 SWC gadā.

Ko var nopirkt?

Šobrīd ir vairāki veidi kā tērēt sevis uzkrātos SWC. Pirmkārt ir iespējams atbalstīt dažādas labdarības, kā piemēram, palīdzot iestādīt kokus vai nodrošinot izglītību nabadzīgajiem bērniem no Kolumbijas. Tāpat arī ir iespējams būt savtīgam un tērēt sevis smagi nosvīstās monētas, lai iegādātos dažādas preces.

Sākot no dažādiem abonomentiem un telefonu maciņiem līdz pat Smart TV un ceļojumam uz Disnejlendu. Tik tiešām? Jā, tikai būs jāstaigā ļoti daudz. Lai nopirktu 75” Samsung Smart TV, nepieciešami 20 tūkstoši SWC. Tie ir 5 gadi, 10 kilometri dienā.

Šobrīd oficiāli nav iespējams SWC apmainīt pret eiro vai citu valūtu. Kāpēc oficiāli? Jo neoficiāli pastāv dažādas iespējas. Uzrakstot pareizos vārdus mātē gūglē, parādās vairākas vietnes, kuras piedāvā no jums iegādāties SWC. Pats gan neesmu pārbaudījies un arī netaisos. Labāk attapties pēc 5 gadiem, kad varēšu atļauties kaut ko no ekskluzīvās listes. Varbūt pat ceļojumu?

Kopsavilkums

Ja skatāmies no gaišās puses – aplikācija darbojas fonā un monētas krājas pašas no sevis (ja vien Tu kusties). Ja gadījumā Tev saplīst telefons, monētas nekur nepazudīs, jo konts ir piesaistīts pie telefona numura. Tāpat arī iespējams, ka būs gadījumi, kad izvēlēsies pastaigāt, tā vietā, lai gaidītu sabiedrisko transportu. Tas uzlabos ne tikai Tavu veselību, bet arī garastāvokli. Pastaigas ļauj prātam atraisīties un varbūt Tu nonāksi pie kādas grandiozas idejas.

Pielikums

Ja vēl neesi izdomājis vai izmēģināt Sweatcoin aplikāciju, vai nē, pielikšu dažus ekrānšāviņus no aplikācijas. Runā, ka vizuāls materiāls darbojas labāk.

Kad reģistrēsies, varēsi izvēlēties tarifu plānu. Katram plānam atškiras maksimālais daudzums, kuru dienā vari nostaigāt. Pirmās 30 dienas visi plāni ir bezmaksas. Pēctam, izvēlies piemērotāko sev, lai tērētu pēc iespējas mazāk SWC.
Sākot no dāvanu kartēm līdz ceļojumiem
iPhone, personīgs dārziņš un portfelis. Kāpēc ne?
Labdarība vienmēr ir topā

Priecīgu staigāšanu un uz drīzu tikšanos!

Kāposts

Kāposts

Leave a Replay

Seko Kāpostam Facebook

Jaunākie Raksti

Nedēļas Citāts

''Ja vēlaties būt bagāti, padomājiet par uzkrājumiem tikpat daudz, kā jūs domājat par naudas pelnīšanu.''